ArcGIS Enterprise׃ Konfigurowanie wdrożenia podstawowego

zapisz się na szkolenie

Aktualnie szkolenia prowadzone przez instruktorów Esri Polska odbywają się wyłącznie w formie zdalnej (do odwołania). Pomimo zmiany formuły, szkolenia online w zakresie treści i przekazu są identyczne jak autoryzowane szkolenia Esri prowadzone w trybie stacjonarnym.
Szczegółowy opis procedury prowadzenia szkoleń i wymagań technicznych w trybie zdalnym znajduje się w Regulaminie szkoleń organizowanych przez Esri Polska. Szczegółowa instrukcja korzystania z platformy zdalnej jest wysyłana do uczestników szkoleń po potwierdzeniu organizacji szkolenia.

Poziom

Zaawansowany

Czas trwania

2 dni

Podręcznik

jęz. angielski

Koszt szkolenia (netto)

2 200,00 zł

Wdróż efektywne procedury organizacji prac w sieciowym systemie GIS w swojej instytucji.

Uczestnicy poznają podstawowe czynności administracyjne, służące do zainstalowania i skonfigurowania wdrożenia podstawowego ArcGIS Enterprise, które umożliwia użytkownikom bezpieczny dostęp, tworzenie i udostępnianie zasobów geoprzestrzennych. Na tym kursie uczestnicy dowiedzą się, jak licencjonować i instalować cztery składniki oprogramowania podstawowego wdrożenia ArcGIS Enterprise oraz jak poprawnie zapewnić bezpieczeństwo i wydajność systemu.

Dla kogo jest kurs?

Szkolenie dedykowane jest administratorom systemów GIS, technikom i administratorom środowisk IT w małych, średnich i dużych instytucjach/przedsiębiorstwach.

Cele

Podczas kursu uczestnicy dowiedzą się jak:

  • zainstalować składniki wdrożenia podstawowego ArcGIS Enterprise: ArcGIS Server, Portal for ArcGIS, ArcGIS Data Store i ArcGIS Web Adaptor;
  • konfigurować portal ArcGIS Enterprise do zarządzania użytkownikami, grupami i uprawnieniami do udostępniania treści;
  • zastosować certyfikaty HTTPS/SSL do obsługi szyfrowanej komunikacji;
  • skonfigurować odpowiednią metodę uwierzytelniania dla potrzeb swojej instytucji.

Oprogramowanie

  • ArcGIS Enterprise (Standard lub Advanced)
  • ArcGIS GIS Server

Wymagania i zalecenia

Wymagane jest ukończenie kursu Udostępnianie zasobów GIS lub posiadanie wiedzy porównywalnej.

Spis treści