ArcGIS Pro׃ Efektywne wykorzystywanie narzędzi GIS

zapisz się na szkolenie

Aktualnie szkolenia prowadzone przez instruktorów Esri Polska odbywają się w formie zdalnej (do odwołania). Pomimo zmiany formuły, szkolenia online w zakresie treści i przekazu są identyczne jak autoryzowane szkolenia Esri prowadzone w trybie stacjonarnym.
Szczegółowy opis procedury prowadzenia szkoleń i wymagań technicznych w trybie zdalnym znajduje się w Regulaminie szkoleń organizowanych przez Esri Polska. Szczegółowa instrukcja korzystania z platformy zdalnej jest wysyłana do uczestników szkoleń po potwierdzeniu organizacji szkolenia.

Poziom

Podstawowy

Czas trwania

3 dni

Podręcznik

jęz. polski

Koszt szkolenia (netto)

Przygotuj się do wydajnej pracy w aplikacji ArcGIS Pro.

Rozwiń swoją wiedzę o systemie GIS, pracuj efektywnie w aplikacji ArcGIS Pro i poznaj najpowszechniej wykorzystywane procedury wykonywania zadań w systemie GIS. Kurs wprowadza metody i dobre praktyki przy tworzeniu map, zarządzaniu danymi, wykonywaniu analiz oraz udostępnianiu danych i innych zasobów GIS. Wygodne ćwiczenia praktyczne pozwalają na zdobycie doświadczeń potrzebnych do sprawnego korzystania z nowoczesnego interfejsu aplikacji ArcGIS Pro i efektywne wykorzystanie jej możliwości.

Dla kogo jest kurs?

Kurs jest przeznaczony dla osób, które posiadają podstawową wiedzę związaną z systemami informacji geograficznej, ale nie mają doświadczenia w pracy z platformą ArcGIS.

Cele

Podstawowe umiejętności, jakie osiągną uczestnicy:

  • organizowanie, tworzenie i edycja danych geograficznych;
  • zarządzanie, symbolizacja oraz etykietowanie warstw mapy;
  • analiza danych GIS i rozwiązywanie problemów przestrzennych;
  • udostępnianie map i wyników analiz.

Oprogramowanie

Esri Polska zapewni następujące oprogramowanie do wykorzystania podczas zajęć:

  • ArcGIS Online
  • ArcGIS Pro 2.2 (Basic, Standard lub Advanced)

Wymagania i zalecenia

Kurs przeznaczony jest dla osób, które ukończyły szkolenie ArcGIS 1: Wprowadzenie do GIS lub posiadają wiedzę porównywalną.

  • ArcGIS Pro

Spis treści