Aktualnie szkolenia prowadzone przez instruktorów Esri Polska odbywają się wyłącznie w formie zdalnej (do odwołania). Pomimo zmiany formuły, szkolenia online w zakresie treści i przekazu są identyczne jak autoryzowane szkolenia Esri prowadzone w trybie stacjonarnym.
Szczegółowy opis procedury prowadzenia szkoleń i wymagań technicznych w trybie zdalnym znajduje się w Regulaminie szkoleń organizowanych przez Esri Polska. Szczegółowa instrukcja korzystania z platformy zdalnej jest wysyłana do uczestników szkoleń po potwierdzeniu organizacji szkolenia.

Poziom

Zaawansowany

Czas trwania

1 dzień

Podręcznik

jęz. polski

Koszt szkolenia (netto)

1 100,00 zł

Odkrywaj i analizuj przestrzenne dane czasowe

Dane przestrzenne często zawierają informację o czasie występowania zjawiska. Kurs przygotowuje uczestników do pracy z rozszerzeniem ArcGIS Tracking Analyst, aby dynamicznie wizualizować dane geograficzne i śledzić powiazania czasowe między nimi. Uczestnicy dowiadują się, jak skutecznie wykonywać zadania związane z tworzeniem map i analizami zawierającymi przestrzenne dane czasowe.

Dla kogo jest kurs?

Szkolenie jest przeznaczone dla użytkowników ArcGIS, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę z zakresu pracy z danym czasowymi.

Cele

Podczas kursu uczestnicy dowiedzą się jak:

  • Wyświetlić przestrzenne dane czasowe jako warstwę śledzenia
  • Przeprowadzić wstępną analizę ścieżek przy użyciu Menedżera śledzenia
  • Tworzyć zaawansowane wizualizacje danych czasowych
  • Analizować i rozpoznawać schematy w danych czasowych za pomocą Zegarów danych

Oprogramowanie

  • ArcGIS for Desktop
  • ArcGIS Tracking Analyst

Wymagania i zalecenia

Kurs przeznaczony jest dla osób, które ukończyły szkolenie ArcGIS 2: Efektywne wykorzystywanie GIS lub posiadają wiedzę porównywalną.

Spis treści