Migracja z aplikacji ArcMap do ArcGIS Pro

zapisz się na szkolenie

Aktualnie szkolenia prowadzone przez instruktorów Esri Polska odbywają się w formie zdalnej (do odwołania). Pomimo zmiany formuły, szkolenia online w zakresie treści i przekazu są identyczne jak autoryzowane szkolenia Esri prowadzone w trybie stacjonarnym.
Szczegółowy opis procedury prowadzenia szkoleń i wymagań technicznych w trybie zdalnym znajduje się w Regulaminie szkoleń organizowanych przez Esri Polska. Szczegółowa instrukcja korzystania z platformy zdalnej jest wysyłana do uczestników szkoleń po potwierdzeniu organizacji szkolenia.

Poziom

Zaawansowany

Czas trwania

2 dni

Podręcznik

jęz. polski

Koszt szkolenia (netto)

Poznaj aplikację ArcGIS Desktop, która sprawia, że system GIS działa lepiej

Dzięki szybszym narzędziom i zintegrowanym funkcjom 2D i 3D aplikacja ArcGIS Pro usprawni Twoje projekty GIS. Kurs przygotowuje doświadczonych użytkowników aplikacji ArcMap do natychmiastowego produktywnego działania w aplikacji ArcGIS Pro. Zapoznaje z istotną terminologią i koncepcjami aplikacji ArcGIS Pro. Uczestnicy dowiadują się, jak skutecznie wykonywać różnorodne zadania związane z tworzeniem map, edytowaniem, analizowaniem i udostępnianiem danych i zasobów geoprzestrzennych.

Dla kogo jest kurs?

Kurs jest przeznaczony dla doświadczonych użytkowników oprogramowania ArcGIS, którzy zamierzają przejść do wykorzystywania w swojej pracy narzędzi aplikacji ArcGIS Pro.

Cele

Podczas kursu uczestnicy dowiedzą się jak:

  • tworzyć projekty aplikacji ArcGIS Pro i importować dokumenty map oraz sceny 3D,
  • tworzyć i modyfikować symbolizację i kompozycje mapowe,
  • importować modele geoprzetwarzania i identyfikować potencjalne problemy związane z migracją,
  • udostępniać zasoby geoprzestrzenne w witrynie ArcGIS Online swojej instytucji lub w lokalnym portalu ArcGIS.

Oprogramowanie

ArcGIS Pro (Advanced)

Wymagania i zalecenia

Kurs przeznaczony jest dla doświadczonych użytkowników aplikacji ArcMap w oprogramowaniu ArcGIS. Osobom rozpoczynającym pracę z oprogramowaniem ArcGIS zalecamy wzięcie udziału w kursie ArcGIS Pro: Efektywne wykorzystywanie narzędzi GIS 

  • ArcGIS Pro

Spis treści