NOWOŚĆ

Portal for ArcGIS: Procedury organizacji prac

zapisz się na szkolenie

Aktualnie szkolenia prowadzone przez instruktorów Esri Polska odbywają się w formie zdalnej (do odwołania). Pomimo zmiany formuły, szkolenia online w zakresie treści i przekazu są identyczne jak autoryzowane szkolenia Esri prowadzone w trybie stacjonarnym.
Szczegółowy opis procedury prowadzenia szkoleń i wymagań technicznych w trybie zdalnym znajduje się w Regulaminie szkoleń organizowanych przez Esri Polska. Szczegółowa instrukcja korzystania z platformy zdalnej jest wysyłana do uczestników szkoleń po potwierdzeniu organizacji szkolenia.

Poziom

Zaawansowany

Czas trwania

2 dni

Podręcznik

jęz. polski

Koszt szkolenia (netto)

Odkryj zasoby geoprzestrzenne i dziel się nimi.

Ten kurs przygotowuje uczestników do wydajnej i efektywnej pracy z zasobami zgromadzonymi w portalu zasobów geoprzestrzennych ich instytucji, w celu wspierania procesów produkcji i rozpowszechniania informacji wywiadowczych. Dzięki realistycznym scenariuszom i praktycznym ćwiczeniom uczestnicy szkolenia nauczą się podstaw efektywnego wyszukiwania, tworzenia, użytkowania i udostępniania map internetowych, aplikacji i innych treści geoprzestrzennych.

Dla kogo jest kurs?

Szkolenie dedykowane jest użytkownikom oprogramowania GIS, analitykom GIS, analitykom zobrazowań, ale także menedżerom technicznym zarządzającym systemami GIS w swoich instytucjach.

Cele

Podstawowe umiejętności, jakie osiągną uczestnicy:

  • Wyszukiwanie zasobów, które mogą być wykorzystane jako treści geoprzestrzenne.
  • Tworzenie i konfigurowanie map internetowych.
  • Udostępnianie informacji wywiadowczych z wykorzystaniem prezentacji w mapach internetowych, konfigurowalnych aplikacji, map narracyjnych oraz internetowych scen 3D.
  • Wykorzystanie przy użyciu aplikacji ArcMap treści zgromadzonych w portalu zasobów przestrzennych Twojej instytucji. Rozpowszechnianie treści na zewnątrz w innych formatach.

Oprogramowanie

  • ArcGIS Desktop (Standard lub Advanced)
  • ArcGIS Enterprise  Advanced

Wymagania i zalecenia

Wymagane jest ukończenie kursu ArcGIS 1: Wprowadzenie do GIS lub posiadanie wiedzy porównywalnej.

  • ArcGIS Enterprise

Spis treści